VOLKSWAGEN TİCARİ ARAÇ

Yeni yıl dilekleri bu kürenin içinde!

Müşteri

VOLKSWAGEN TİCARİ ARAÇ

Proje

Facebook Yeni Yıl Kampanyası

Volkswagen Ticari Araç Facebook kullanıcılarına yeni yılda etkileşimi yüksek, organik yayılma etkisi olacak bir uygulama yaparak onları eğlendirmek istiyordu. Bizde yeni yılın vazgeçilmez hediyesi olan yeni yıl küresini interaktif hale getirmeyi önerdik. Hem anılara hem de hayallere dokunmanın güzel ve eğlenceli bir halini Facebook'ta uygulama olarak yayına aldık.

Volkswagen Ticari Araç Facebook Kampanya Yeni Yıl Kürem

Müzikle şenlenen küreler!

Facebook kullanıcıları uygulamaya giriş yaparak kendi kürelerini oluşturabilme fırsatı yakaladılar. Yer zemininiden araç modeline, etraftaki süslerden kürenin müziğine kadar tamamen kendi isteklerine göre yaptıkları küreleri Facebook arkadaşları ile paylaşarak yeni yıl dileklerini farklı bir yolla iletmiş oldular. Yeni Yıl Kürem iletisini alan kullanıcılar ise arkadaşlarının gönderdiği kartları özel olarak üretilen linki tıklayarak interaktif izleme imkanı buldular.

Volkswagen Ticari Araç Facebook Kampanya Yeni Yıl Kürem

Geçmişten bugüne tüm modeller!

Volkswagen'in unutulmayan aracı T1 ile nostaljik bir küre oluşturabilirken yeni modellerden seçerek modern küreler oluşturarak da kendi tarzlarını veya hayallerini süslediler.

Volkswagen Ticari Araç Facebook Kampanya Yeni Yıl Kürem

Zengin bir kutlama deneyimi!

Bir kürenin içerisinde yağan karlar, çalan müzik, Volkswagen ve dilekler; Volkswagen Ticari Araç takipçileri ve arkadaşları için farklı bir yeni yıl kutlama deneyimi oldu. Markamız ise kullanıcıları ile bir kez daha samimi ve içten bir iletişim oluşturmuş oldu.

Yandex Sahne

Amarok’la Gücünü Göster