Volkswagen Ticari Araç

Amarok’un gücünü oyun ile deneyimle!

Müşteri

Volkswagen Ticari Araç

Proje

FACEBOOK, IPAD OYUNU – OYUN TASARIMI & GELİŞTİRME

Volkswagen Ticari Araç için geliştirdiğimiz ”Amarok’la Gücünü Göster” oyununu, markanın Facebook sayfasında yayına aldık. Amarok’un gücünü, özelliklerini Facebook kullanıcılarına eğlenceli bir dille anlatmayı ve deneyimletmeyi hedefledik.

Amarok'la Gücünü Göster

Yarışa dahil ol!

Oyuna giriş yapan kullanıcılar, kendi profilleri üzerinden diledikleri Amarok’u seçerek, özelliklerini geliştirdi ve zorlu yarışa dahil oldular! Unity oyun motoru ile geliştirdiğimiz oyunda gerçek fizik kuralları kullanılarak kullanıcılara aracı gerçek dinamiği ile deneyimlediler.

Amarok'la Gücünü Göster

Şehir ve doğa temalı parkurlar!

3 farklı parkurda, Amarok’un gücünü ve farklı özelliklerini deneyimleyen oyuncular, kazandıkları kristaller ile aracın lifestyle yönünü yansıtan yükleri alarak daha fazla puan kazanma şansı yakaladılar.

Bir sonraki parkuru açabilmeleri için yarıştıkları parkuru minimum 3 yıldız ile tamamlamaları gerekti. 3 parkuru da başarı ile tamamlayan kullanıcılar ise 4. parkur olan sonsuz parkurda yarışma şansı kazandı.

Amarok'la Gücünü Göster

Yüklerle Amarok’u deneyimle!

Oyun içerisinde kullanıcılar birbirinden farklı yükler ile hem aracın lifestyle yönünü görmüş hem de bu deneyimi yaşamış oldular.

Amarok'la Gücünü Göster
Amarok'la Gücünü Göster

Farklı platformlarda kaldığı yerden devam…

Facebook platformunun yanı sıra iPad versiyonu da bulunan oyunda kullanıcılar kaldıkları yerden iki platformda da devam ederek istedikleri an yarışmaya devam edebildiler.