Doğuş İlgi ve Değer Merkezi

Yolda kalanlara Diyalog'la çözüm bulduk.

Müşteri

Doğuş İlgi ve Değer Merkezi

Proje

MOBİL UYGULAMA – UX/UI

Doğuş Otomotiv markalı araç kullananlar, yolda kaldığı anda sorunlarını anında çözebilsinler diye Diyalog uygulamasını hayata geçirdik!

Diyalog Mobil Uygulama

En kısa sürede destek!

Yolda kalan sürücülere, uygulama üzerinden tanımladığı aracı seçerek, tek tuşla müşteri hizmetlerine 2 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilme olanağı yaratıldı. Yayında olan uygulama ile Doğuş Otomotiv marka araçların yolda yardımına koşan müşteri hizmetleri servisini mobilize etmiş olduk. Böylece sürücüler, yolda kaldıklarında uygulama üzerinden direkt olarak müşteri hizmetleri merkezi ile irtibata geçebilme fırsatına sahip oldular.

Diyalog Mobil Uygulama Diyalog Mobil Uygulama

Yolda kalanlar çaresiz kalmıyor!

Müşteri hizmetleri sorunu eğer yerinde çözebiliyorsa telefonda yardımcı olur. Ancak yaşanan sorun yerinde çözülemeyecek bir sorun ise müşteri hizmetleri çekici yönlendirir. Kısacası, Diyalog kuran sürücüler, yolda kaldığında asla çaresiz kalmaz.

Diyalog Mobil Uygulama Diyalog Mobil Uygulama

Aracım nerede?

Yolda kalan sürücüler, uygulama üzerinden çekicinin veya acil servis aracının konumunu takip edebildiği gibi çekicinin aracı teslim alması durumunda da aracın durumunu takip ederek hangi yetkili servise gittiğini, hangi işlemlerin yapıldığını görme imkanına sahip oldu.

DOD Mobil Uygulama

DOD Website