DOD

İkinci el aracın adresini yeniledik!

Müşteri

DOD

Proje

Web Site – UX&UI

Türkiye'nin ilk ve en büyük kurumsal ikinci el araç markası DOD'un web sitesini hedef kitle ihtiyaçlarına göre yeniledik. Yeni özellikleri, farklı arama deneyimi ve yeni kullanıcı arayüzü kullanıcıları ile buluştu.

DOD Web Site

İster al, ister sat!

Kullanıcı eğilimine göre farklı deneyim sunan yeni arayüzü sayesinde kullancılar hedeflerine kolayca ulaşıyor. Üyeler almak istedikleri araçları favorilerine ekleyerek takip edebilirken, satmak isteyen kullanıcılar ise araç fotoğraflarından ekspertiz bilgilerine kadar detaylı her türlü bilgiyi sayfalarına ekleyebilir hale geldiler.

DOD Web Site

Kullanıcı dostu, akıllı arama özelliği!

Etiketleme mantığı ile çalışan yeni nesil akıllı arama özelliği kullanıcıların istedikleri araca kolayca ulaşabilmesi için tasarlandı.Detaylı arama özelli ise kullanıcılara bol seçenekli filtreleme olanağı sağlıyor. Marka, model, yıl ve yakıt tipi bilgileri gibi seçenekler arasından aranan özellikteki otomobile ulaşmak çok hızlı ve kolay.

DOD Web Site

Her ayrıntı tek bir ekranda!

Kullanıcılar, araç detay sayfasında ikinci el otomobile dair tüm bilgileri görerek yetkili satıcının iletişim bilgilerine ulaşabilir; otomobil seçenekleri arasında kalanlar ise baktıkları otomobili favorilerine ekleyerek fiyatı düştüğünde haber ver seçeneğini kullanarak bildirim alabilme imkanına sahip oldular.