DOD

İkinci el araç arayanlar için sıfır kilometre uygulama yaptık!

Müşteri

dod

Proje

Mobil / İpad uygulama

İkinci elde güvenin adresi DOD deneyimini web'in yanı sıra  iOS, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, tabletlerden de ulaşılabilir olması amacı ile DOD mobil uygulamasını yayına aldık.

DOD Mobil Uygulama

En gözde otomobiller vitrinde!

Kullanıcıların, en gözde araçlara kolay ulaşabilmesi için landing sayfasını vitrin özelliği hazırladık. Ekspertiz raporundan, kredi hesaplama araçlarına kadar ikinci el araçları kullanıcı dostu arayüzü ve deneyimiyle mobilden keşfetmelerine olanak sağladık.

Web'in tüm özellikleri mobilde!

DOD mobil arayüzü sayesinde kullanıcılar üyelik bilgisine, profil sayfasına ulaşabildikleri gibi yeni üyelik kaydını da mobil platformlardan yapabilir oldular. İlgilendikleri araçları kolayca profil sayfasına ekleyebilmenin yanında ise araç karşılaştırması, fiyatı düşünce haber bildirimi gibi özellikleri de kolayca kullanabilir hale geldiler. Kısacası tüm web deneyimini mobilde kaldığı yerden devam!

Aracınızı cepten satın!

Aracın fotoğraflarını, ekspertiz raporunu yükleyerek, detaylı bilgileri doldurarak kullanıcıların cepten araçlarını satışa çıkarmalarına olanak sağladık. Kısaltılmış adımlar ve kullanıcıyı yönlendiren arayüz sayesinde mobilden araç satmanın kolaylığını uygulamanın içerisine entegre ettik.

Aracınızın piyasa fiyatını öğrenin!

Araç bilgilerini giren kullanıcının aklındaki en büyük soru aracın güncel piyasa fiyatıdır. Ekspertiz raporunu giren kullanıcılara uygulama üzerinden anında tahmini fiyat aralığı verilerek kullanıcıların doğru fiyatla hızlı sonuca ulaşmasına olanak sağladık.

IGA Mobil Uygulama

Diyalog Mobil Uygulama