YANDEX TÜRKİYE

FUTBOL AŞKI İLE YANDEX’LE!

Müşteri

Yandex Türkiye

Proje

Dijital Kampanya

Taraftarların, takımlarının renklerine ait tasarımlı Yandex’i indirdiği, aramalarını buradan yaparak hem kendilerinin kazandıkları hem de takımlarına kazandırdıkları Futbol Aşkı mikro sitesini hayata geçirdik.

Yandex Dijital Kampanya  Futbol Aşkı

Taraftarlara özel!

Futbolseverler internette aramak istediklerini Yandex Futbol Aşkı projesi ile takımlarına ait browser üzerinden taradılar. Takımlarına olan aşklarını burada gösteren kullanıcılar, aynı zamanda takımlarına maddi katkı sağlayarak, ezeli rekabeti başka bir boyuta taşıdılar.

Yandex Dijital Kampanya  Futbol Aşkı

Futbol aşkı ile takip!

Taraftarlar mikro site üzerinden, takımlarının ezeli rekabetlerini dijital ortama taşıyarak aynı zamanda burada yepyeni bir mücadele başlattılar ve bu rekabeti yine mikro site üzerinden takip edebildiler. Ayrıca mikro site üzerinden, takımlarının maçları hakkında skor, maç tarihi gibi detaylı bilgilere de ulaşabildiler.

Yandex Dijital Kampanya  Futbol Aşkı Beşiktaş BJK Yandex Dijital Kampanya  Futbol Aşkı Yandex Dijital Kampanya  Futbol Aşkı

Taraftarın kalbine giden yol Yandex!

Takımlarına özel tasarımlı Yandex sürümlerini indiren 3 büyük takımın taraftarları, kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. Maçlarda tuttukları takımın fiziksel olarak yanında olamayan insanlar, Yandex aracılığı ile takımlarına desteklerini bu platform üzerinden gösterdi.