Vokswagen Doğuş Finans

vdf Sigorta tüm özellikleri ile mobilde!

Müşteri

Volkswagen Doğuş Finans

Proje

IOS, ANDOID Mobil Uygulama – UX&UI

vdf sigorta işlemlerine dair yapılabilecek ne varsa vdf Sigorta uygulamasıyla mobile taşıdık. vdf çatısı altında geliştirilen uygulamaların aynı tasarım prensibine ve deneyime sahip olması gerekliliği üzerine vdf Sigorta uygulaması, vdf Finans uygulaması ile seamless bir tasarım dili üzerinden hazırlandı. Böylece kullanıcılar, farklı bir deneyim keşfetmek ve öğrenmek zorunda kalmadan sigorta işlemlerini de mobilden kolayca gerçekleştirebilir hale geldiler.

VDF Sigorta Mobil Uygulama

Poliçeler parmağının ucunda!

Volkswagen Doğuş Finans Sigorta uygulamasını kullananlar, hem poliçelerine ait yenileme tekliflerini hem de poliçelerini mobilden de satın alabilir; poliçeleri ile ilgili tüm detaylara, fatura işlemlerine yine mobil uygulama üzerinden kolaylıkla erişebilir oldular.

VDF Sigorta Mobil Uygulama

Kampanya ve duyurular burada!

Kullanıcılar yine mobil uygulama üzerinden, vdf Sigorta’ya ait tüm kampanya ve duyulardan haberdar olabilir, kendileri için en uygun ürünleri seçerek vdf Sigorta uygulamasından diledikleri gibi satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir hale geldiler…

VDF Sigorta Mobil Uygulama

İhtiyacınız olan her şey!

Kaza anında sigorta hasar servisine hızlıca ulaşma imkanından acil yardım hizmetlerine kadar ihtiyacınız olan her şey mobilde vdf Sigorta uygulamasında.