Volkswagen Doğuş Finans

VDF çalışan portaline hayat kattık.

Müşteri

Volkswagen Doğuş Finans

Proje

Website – UI

vdf’de çalışanlar arası iletişimi güçlendirerek, kurumsal ve güncel bilgi paylaşımını pratik hale getiren vdf çalışan portaline hayat kattık ve yeni arayüzü ile vdf Life’ı hayata geçirdik.

VDF Life Portal

Tüm çalışanlar bir arada!

Volkswagen Doğuş Finans'ta operasyonel yük ne kadar fazla olursa olsun, arayüzünü yenilediğimiz vdf Life ile çalışanlar birbirleriyle daha fazla iletişim kurabilir, her şeyden anında haberdar olur hale geldi. Çalışanların her bilgiye anında ulaşabilmesi, okunur ve kolay kullanılabilir olması gibi ihtiyaçlara çözüm olarak tasarladığımız arayüzde tipografik kullanımların yanı sıra ikonlarla kullanıcılara daha anlaşılır bir portal sunduk.

VDF Life Portal

İş hayatına dair ne varsa!

Portal ile birbirlerini daha iyi tanıyan çalışanlar, kurum içi bilgilerden, sektörel gelişmelere kadar öğrenmeleri gereken tüm bilgilere yine buradan erişebilir oldular. Böylece şirket içi iletişim daha kuvvetli hale gelirken, çalışanlar birbirini daha yakından tanıma fırsatını kolaylıkla elde edebilir ve yeni başlayanların adaptasyon süreci daha hızlı gerçekleşir hale geldi.

VDF Life Portal

Dijital yaşam alanı!

Şirket ve çalışanlarla ilgili haberlerin yanı sıra, sektörel gelişmelerin de kendine yer bulduğu portal Volkswagen Doğuş Finans çalışanları için adeta bir dijital yaşam alanı!