Volkswagen Doğuş Finans

Araç kredileri artık mobilde!

Müşteri

Volkswagen Doğuş Finans

Proje

MOBİL UYGULAMA – UX/UI

Değişime ayak uydurmak, dijital kullanıcılarına mobilden de çözümler sunmak isten Volkswagen Doğuş Finans için vdf Finans uygulamasını mobile taşıdık. Kullanıcılar kendilerine özel kampanyalarla açılan ana sayfadan menü adımını seçerek kredi hesaplamadan kredi başvurma adımına kadar birçok ihtiyaçlarını mobilden çözebilir hale geldiler. Kullanıcı deneyimini ve tasarımını yeni nesil kullanıcı beklentisi doğrultusunda geliştirdiğimiz uygulama giriş yapan kullanıcı için ona özel seçenekler sunacak şekilde hazırlandı.

VDF Finans Mobil Uygulama

Tüm işlemler cebinizde!

vdf müşterileri tek tıkla mevcut kredilerinin takibini mobilden yapabilir, poliçelerini listesini görerek günü yaklaşan poliçesi ile ilgili önceden aksiyon alabilir hale geldi. Ödemelerini mobilden takip etmelerine olanak sağlayan vdf Finans uygulaması kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik her türlü işlemi kolay ve pratik yapacak şekilde tasarlandı.

VDF Finans Mobil Uygulama

Hayalinizdeki araca giden yol VDF'den geçer!

vdf Finans mobil uygulaması ile Volkswagen Doğuş Finans müşterisi olmayanların da hayatı artık çok kolay! Kullanıcılar uygulamayı indirerek hayalindeki araç için kredi hesaplaması yapabiliyor, tek tıkla kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyor.

VDF Finans Mobil Uygulama

Araç kredisinin en kolayı!

vdf Finans mobil uygulamasını indiren kullanıcılar, tek tıkla yeniliklerden haberdar olarak, tüm hizmetlere anında ulaşabiliyor. vdf'den kredi kullanan tüketiciler tüm işlemlerini mobil üzerinden yapabildiği gibi, müşteri olmayanlar da Volkswagen Doğuş Finans ailesine kolaylıkla katılabiliyor.

ING Bank Mobil

VDF Sigorta Mobil Uygulama