HILLSIDE BEACH CLUB – MOBILE APP

Birinci sınıf otele birinci sınıf uygulama!

Müşteri

HILLSIDE BEACH CLUB

Proje

Mobil Uygulama – UX&UI

Birbirinden eğlenceli aktivitelerden workshop’lara, dünya lezzetlerinden spa & bakım ayrıcalıklarına, Hillside Beach Club’ın ziyaretçilerine sunduğu eşsiz deneyimi mobil uygulamasına taşıdık.

Hillside Beach Club Mobil Uygulama

Kolay, hızlı ve estetik bir arayüz!

Ziyaretçilerin tatillerini daha eğlenceli, daha kaliteli, daha verimli yapabilmeleri için oteldeki tüm imkanlara kolayca erişebilecekleri bir mobil arayüz tasarladık.

Kullanıcılar bu uygulama üzerinden günlük aktiviteleri ve workshopları eş zamanlı takip edip; diledikleri etkinliğe tek tıkla rezervasyon yapma imkanını yakaladılar.

Hillside Beach Club Mobil Uygulama

Tek harekette otelde ne var ne yok cepte!

Restorandan kafelere, plajlardan havuza, oteldeki tüm alanları gösteren bu uygulama sayesinde ziyaretçiler nerede, ne yapabileceklerini hiç zaman kaybetmeden öğrenme imkanı buldular.

Hillside Beach Club Mobil Uygulama

Müşterilerin beğenisini, Instagram’ın kalbini kazanan uygulama!

Otelde konaklayan misafirlerin deneyimlerine, tavsiyelerine ve otelin sunduğu özel sürprizlere yer verdiğimiz bu uygulamayı kullanan ziyaretçiler tatildeki en güzel anlarını Instagram’da kolayca paylaşma şansına da sahip oldular..

Sizi de bekleriz…

Hillside Beach Club’ın ayrıcalıklarını en iyi şekilde yansıtabilmesi ve müşterilerinin bir tatilden bekledikleri her şeye hiç beklemeden ulaşabilmeleri için tasarladığımız bu uygulama kısa sürede herkesin beğenisini topladı. Türkiye’deki tüm birinci sınıf oteller için tatil anlayışını bir üst boyuta taşıdı.