Doğuş Otomotiv

Doğuş Otomotiv'e Daily ağı kurduk!

Müşteri

DOĞUŞ OTOMOTİV

Proje

Website – UX&UI

Doğuş Otomotiv çalışanları arasındaki iletişimi güçlendirmek ve çalışma ortamında insanlar arasındaki mesafeyi ortadan kaldırmak amacıyla Daily sosyal ağını kurduk.

Doğuş Otomotiv Daily Portal

Çalışanlar bir arada!

Tüm Doğuş Otomotiv çalışanlarını tek çatı altında toplayan bu iç iletişim portali, bir arada çalışma ruhunun güçlenmesine katkı sağlarken, iş süreçlerine de destek oldu. Çalışanlar portal üzerinden güncel konulardan sektörel gelişmelere, kariyerleri ile ilgili konulardan şirket içi duyurulara kadar pek çok konu hakkında bu dijital alan üzerinden iletişim kurma imkanı sağladı.

Doğuş Otomotiv Daily Portal

Güçlü iletişim, güçlü ekip!

Şirket içi iletişimin güçlenmesi bireysel olarak çalışanların motive olmalarını da sağlarken, şirkete olan bağlılıklarına da güçlendirerek, mutlu çalışanlarla iş süreçlerinin gelişmesine destek oldu. Böylece bir yandan çalışanlar arası iletişim, bir yandan da çalışanlar güçlendi!

Doğuş Otomotiv Daily Portal

Çalışanlar için yepyeni bir ağ!

Şirket ve çalışanlarla ilgili haberlerin, doğum günlerinin, kutlamaların,gelişmelerin, yeniliklerin de platform üzerinden paylaşılmasıyla, aslında tüm Doğuş Otomotiv çalışanlarının keyifli vakit geçirebileceği yeni bir dijital platform yaratma hedeflendi.

Doğuş Otomotiv Daily Portal

Volkswagen Windows 8 Tablet Uygulaması

Hillside Beach Club Mobil Uygulama