Biletix

Biletler mobilde de Biletix’te!

Müşteri

Biletix

Proje

WINDOWS Phone Uygulama – Ux&UI

Windows Phone cihazlar için Biletix mobil uygulamasını hayata geçirerek, tüm Biletix etkinliklerini parmağınızın ucuna getirdik! Kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı modern UI prensibi ile hazırlandı, Biletix’in tüm özelliklerini Windows Phone platformunda da kullanıcı ile buluşturulacak şekilde geliştirildi.

Biletix Windows Phone Uygulama

Eğlence avcunun içinde!

Etkinlik listelerinden mekan fotoğraflarına, videolardan bilet satın alma işlemlerine kadar tüm işlemler Biletix uygulaması ile Windows Phone kullanıcıları ile buluştu!

Biletix Windows Phone Uygulama

Etlinliklerden habersiz kalma!

Biletix uygulamasını Windows Phone cihazlarında kullanan eğlence severler, bulunduğu bölgedeki etkinliklerle ilgili en doğru tarih, saat ve fiyat bilgisine erişebildiği gibi, bilet satın almak istediği etkinlik salonunun oturma planını inceleyerek diledikleri koltuğu seçebilir oldular. Üstelik etkinliğin yerini haritada bularak, navigasyon entegresi ile kolayca yol tarifi alabilir hale geldiler.

Biletix Windows Phone Uygulama

Etkinlik bul, eğlenceyi keşfet!

Kullanıcılar mobil uygulama üzerindeki ‘’Yakınımda’’ özelliği ile 15 km mesafedeki etkinlikleri görüntüleyebilir, seçtiği bölgenin en çok satan etkinliklerini keşfedebilir; ayrıca etkinlik ve sanatçı fotoğrafları arasında gezinerek etkinlik öncesi fikir edinebilir hale geldiler.

Biletix Windows Phone Uygulama

Kolay bilet!

Diğer platformlardaki Biletix kullanıcıları, kredi kartı bilgilerini uygulamaya kaydederek biletlerini hızlı ve kolayca alabiliyordu. Tüm özelliklerini Windows Phone platformuna da getirdiğimiz uygulama ile kullanıcılar artık biletlerini mobil barkod olarak alabilir hale geldiler. Böylelikle hem işlemleri kısa sürede gerçekleştirmiş hem de biletlerini kolaylıkla teslim almış oldular.